Hry

28. března 2009 v 13:09
Perfect Hair (hry pro dívky)
543.8KB
Mnoho malých dívek má velký sen, stát se profesionální kadeřnicí v některém z vyhlášených módních salónů. Flashová hra Perfect Hair vám umožní vyzkoušet si toto náročné zaměstnání nanečisto. Plňte přání vašich náročných zákaznic a vytvářejte jim na hlavách parádní účesy!Optické klamy (postřehové)


Optické klamy (postřehové)
6.4MB
Milovníci optických iluzí si v originální hře Optické klamy přijdou jistě na své. Šikovný počítačový programátor si totiž připravil rovných 50 zajímavostí, kte
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczlblqgteoxf=='function') {adoceanczlblqgteoxf();} //]]> //<![CDATA[ var vis_bannerOk = true; var vis_bannerWidth = 250; //]]> //<![CDATA[ document.write('<scr'+'ipt src="http://czgde.adocean.pl/_'+(new Date()).getTime()+'/ad.js?id=kkfn1Mdbd2w1PVF2KLx4H.ws.s0_DDs06LjeDTSQwnj.r7/redir=http://adcz.hit.gemius.pl/hitredir/id=cjfldM8qycBZNVe.eJCNt7cc.ohkWe7yNzytVXb6xYT.Y7/stparam=vncgeuqhet/sarg=0000000288B3B702/url=" language="javascript"><\/scr'+'ipt>'); //]]>
ré na první pohled matou zrak a zdají se být něčím jiným, než ve skutečnosti opravdu jsou. Podaří se vám všechny odkrýt?
Útěk z pokoje (logické hry)

hodnocení: 9
Útěk z pokoje (logické hry)
1.5MB
Útěk z pokoje je další ze série napínavých logických her, ve kterých máte za úkol prchnout ze zajetí. Spletitý příběh začíná tím, že se chopíte cihly a udeříte do hlavy nebezpečného strážce místnosti, ve které jste proti své vůli uvězněni.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Crazy_Girl Crazy_Girl | Web | 28. března 2009 v 13:15 | Reagovat

mco hezu blogís :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama